המטפלים שנותנים לנו גב.

ד״ר יעקב הנס כירופרקט

דוקטור יעקב הנס כירופרקט המטפל בכאבי צוואר כאבי גב תחתון גב תחתון תפוס וכאבים בצוואר

ד״ר יעקב הנס כירופרקט

״ב 30 השנים שבהן אני עובד בתחום הבריאות ההוליסטית, טיפלתי באלפיאנשים בכל הגילאים ועזרתי להם לא רק להיפטר מכאב, אלא גם לשפר את איכות חייהם במובנים רבים. סיימתי תואר ראשון (BA) בתזונה מאוניברסיטת קליפורניה בלונג ביץ׳ ועבדתי כתזונאי במשך מספר שנים, באחת החברות המצליחות בתחום הירידה במשקל בארה״ב.

ביקשתי את עזרתו של כירופרקט בשנת 1989, כמוצא אחרון לכאב גב חמור שאיש לא הצליח לעזור לי לפתור. התרשמתי כל כך מהתוצאות, שנרשמתי ללימודי כירופרקטיקה כעבור מספר חודשים. סיימתי את לימודיי במכללת לוס אנג׳לס לכירופרקטיקה בהצטיינות, באפריל 1993.

מאז פתחתי וניהלתי מרפאות בקליפורניה וקולורדו במשך 17 שנים. בשנת 2009 עליתי לארץ עם אשתי ושלושת ילדיי, ומאז אני מטפל במרפאתי הפרטית בחיפה. ההמטרה העיקרית שלי היא לעזור לאנשים בכל הגילאים ליהנות מהמיטב שישלחיים להציע באמצעות טיפול בריאותי. בנוסף להיותי כירופרקט מוסמך בארה״ב, אני חבר באגודה הישראלית לכירופרקטורים.״

לאתר של ד״ר יעקב הנס
דוקטור יעקב הנס כירופרקט המטפל בכאבי צוואר כאבי גב תחתון גב תחתון תפוס וכאבים בצוואר
דוקטור שגיא חברון כירופרקט המטפל בכאבי צוואר כאבי גב תחתון גב תחתון תפוס וכאבים בצוואר

ד״ר שגיא חברון כירופרקט

ד״ר שגיא חברון כירופרקט

דוקטור שגיא חברון כירופרקט המטפל בכאבי צוואר כאבי גב תחתון גב תחתון תפוס וכאבים בצוואר

״אני מתייחס לעמוד השדרה בו מאוחסנת מערכת העצבים האחראית על כל תפקודי הגוף, כמקור לכאבים המוקרנים לאזורים אחרים בגוף, כמו בלסת, פריצות דיסק, וכן בשרירים תפוסים, כאבי גב, צוואר, תאונה וכאבים הנובעים מיציבה לקויה (למשל אצל אנשים היושבים שעות רבות מול מחשב בגב כפוף).

ד”ר שגיא חברון, בוגר המכללה היוקרתית בקליפורניה Life Chiropractic College West סיים את לימודיו בהצטיינות יתרה ומצטיין קליניקה. כמו כן זכה בפרס הנשיא כהוקרה על ביצועים יוצאים מהכלל והתמדה במנהיגות, אקדמיה, מרכז בריאות, ושרות לקהילה. ד״ר שגיא כירופרקט מוסמך בעל תואר D.C עם ניסיון רב.טיפל בספורטאים בכל הרמות. ממתחילים פורצי דרך ועד ספורטאים ברמה הכי גבוהה בארץ ובארה״ב. מומחה באבחון, טיפול ומניעה של הפרעות במערכת העצבית שריר-שלד, והשפעותיהן של הפרעות אלה על הבריאות הכללית.

ד״ר שגיא מאבחן ומתאים את הטיפול למבנהו ותפקודו של מטופלו, משתדל שהמטופל יחזור לאיתנו ללא טיפול תרופתי או כירורגי. בזכות ניסיונו הרב עם ספורטאים מקצועיים, מתמחה ד״ר שגיא בשיפור ביצועים בכל רמות הספורט (התעמלות מתקנת).

באמצעות מגוון טיפולים קצרים, מדויקים, ותכופים עולה אני משחרר הלחץ העצבי כדי לאפשר זרימה תקינה של מערכת העצבים לכל חלקי הגוף. אני ממליץ להגיע לטיפול מונע לפני שחשים כאב. בין טיפולים אני מדריך ונותן יעוץ רפואי, מרצה בארץ ובארה״ב, ובזמני הפנוי אפשר למצוא אותי בקיר טיפוס או בים גולש על הגלים. צרו קשר לייעוץ וביחד נבנה תוכנית טיפולים.״

לאתר של ד״ר שגיא חברון